Naar de inhoud
Wil je je bestelling vóór Kerstmis in huis hebben? Bestel dan vóór 8 december

Bijpassende kerstpyjama voor het hele gezin

€24,90
  • Tweedelige pyjama: shirt met lange mouwen en broek
  • Maten voor kinderen (2 tot 12 jaar), dames (S tot XL) en heren (M en L)
  • Elke maat bestel je apart
  • Zachte, comfortabele stof, hetzelfde kerstmotief voor iedereen
  • Maattabel in cm hieronder
Maattabel (in cm)
MaatBorstomvangLengte shirtLengte broek
Kinderen 2 jaar (85–90 cm)583748
Kinderen 4 jaar (95–100 cm)664258
Kinderen 6 jaar (107–115 cm)744868
Kinderen 8 jaar (115–125 cm)785173
Kinderen 10 jaar (125–135 cm)825478
Kinderen 12 jaar (135–145 cm)865783
Dames S9463102
Dames M9864103
Dames L10365104
Dames XL10866105
Heren M11071105
Heren L11573107

Maat : Kind 2 jaar

1
Verzending met tracking in 7 tot 15 werkdagen. Bestel vóór 8 december om vóór Kerstmis te ontvangen.

De gezinsfoto van kerstavond, maar dan geslaagd. Een tweedelige pyjama met kerstmotief, van de kleinste tot de grootste, zodat iedereen op de ochtend van 25 december bij elkaar past.

  • Tweedelige set: shirt en broek
  • Maten voor kinderen, dames en heren: bestel elke maat apart
  • Zachte, comfortabele stof
  • Twijfel je tussen twee maten? Neem dan de grootste

Traditionele kerst

Verzending

Bestellingen worden binnen 1 tot 3 werkdagen klaargemaakt en daarna gemiddeld binnen 7 tot 15 werkdagen geleverd, met een trackingnummer dat je per e-mail ontvangt. We leveren in Frankrijk en in de hele Europese Unie: verzending kost 3,90 € en is gratis vanaf 49 € aan aankopen.

Wil je het vóór Kerstmis in huis hebben? Bestel dan vóór 8 december.

Retouren

Je hebt na ontvangst 14 dagen om van gedachten te veranderen. Schrijf ons op lueur.nordique8@gmail.com en we leggen je eenvoudig uit hoe het werkt.

Een vraag over dit product?

Mail ons op lueur.nordique8@gmail.com of via de contactpagina. We antwoorden binnen 24 uur.

Betalingveilig
Gratis verzendingvanaf € 49
14 dagenbedenktijd

Past er mooi bij

Misschien vind je dit ook mooi

€24,90